Будівництво теплиць «під ключ»

Будівництво промислових теплиць «під ключ»

Початок монтажу: металевого каркаса промислової теплиці площею 3 гектари

У цьому розділі сайту ми хочемо поділитися досвідом щодо здійснення прекрасного справи – будівництва промислової теплиці. Даний вид виробництва не тільки є високорентабельним інструментом отримання прибутку, але і приносить величезне емоційне, моральне та душевне задоволення.

Ми надаємо інформацію, необхідну для грамотного вибору того обсягу правдоподібне будівництва і тієї продукції, яка буде найбільш доцільним і вигідним у вашому регіоні. Ми поділимося своїм досвідом, накопиченим в організації будівництва теплиць, що допоможе вам звести до мінімуму витрати і отримати тепличний комплекс у чітко встановлені та намічені вами терміни.

Здійснивши вибір майданчика для будівництва, і виконавши цикл підготовчих робіт, ми приступаємо до монтажу фундаментів.

Монтаж фундаменту теплиці
Монтаж фундаменту сучасної промислової теплиці

Монтаж фундаменту теплиці: важлива частина будівництва промислової теплиці

Монтаж фундаментів є одним з найважливіших елементів будівництва, від його професійного та грамотного виконання (в точності згідно з проектом) залежить вся подальша експлуатація теплиць. Були приклади коли (особливо початківці) керівники, воліли звернутися з проханням виконати фундаменти до місцевих (як правило знайомим) будівельним організаціям. Безсумнівно всі ці організації були і є гідними і мають всі відповідні ліцензії, проте вони не мають основного – досвіду монтажу тепличних фундаментів, стовпчиків, що найчастіше значно затягує надалі монтаж всього тепличного комплексу, або вимагає переробки всього фундаменту.

ТОВ «СВ АТС – Україна» пишається своїми фахівцями які виконують весь спектр робіт з улаштування фундаментів, а також бетонних робіт. Всі ці роботи виконують окремі бригади бездоганно і в найкоротші терміни.

Монтаж фундаменту включає в себе кілька етапів:
- Буріння свердловин під стовпчастий фундамент
- Бетонні роботи
- Підготовка стовпчастого фундаменту до монтажних робіт
- Прокладка траншей під стрічковий фундамент
- Монтаж металоконструкцій під стрічковий фундамент
- Інші роботи.

Монтаж сталевих конструкцій системи вентиляції й засклення промислової теплиці

Будівництво теплиць: монтаж сталевого каркаса промислової теплиці..

Даний етап є одним з найбільш вузькоспеціалізованих. Стальний каркас теплиці та його алюмінієве огорожу монтується за принципом конструктора. Однак велика кількість елементів теплиці та їх специфіка вимагає дотримання етапності процесу. Необхідно виконувати монтаж металоконструкцій теплиці в короткі терміни з незмінною якістю. Це може бути здійснено тільки людьми, що мають значний досвід у цій спрямованості.

Будівництво промислової теплиці: монтаж квартирок системи вентиляції промислової теплиці

Фахівці ТОВ «СВ АТС – Україна» змонтувавши не один десяток гектар, виконують дані роботи чітко і злагоджено, що дозволяє монтувати велику кількість гектар за короткий час. Скління також здійснюється спеціалізованими бригадами. За бажанням замовника і в залежності від обсягу виконання робіт кількість бригад збільшується. В середньому одна бригада фахівців ТОВ «СП АТС – Україна» за зміну склять 1200 квадратних метрів.

В кінцевому підсумку замовник повинен отримати і отримує засклену теплицю, яка виключає протікання і крапель. ТОВ «СВ АТС – Україна» протягом року несе відповідальність за засклення і власними силами і за свій рахунок усуває всі недоліки в разі їх виявлення, будь то випадання скла або текти в теплиці.

Монтаж системи зашторювання теплиці

Система зашторювання в даний час є невід’ємною частиною будь-теплиці.
У холодну пору року вона запобігає втрати тепла в теплиці, в жаркий захищає рослини від надмірної сонячної радіації.

Монтаж системи зашторювання повинен бути виконаний максимально акуратно, щоб не пошкодити дорогу і досить ніжну тканину. Але його
виконання також повинне бути здійснене в жаті терміни і з ювелірною
точністю.

Наші фахівці монтують системи зашторювання різних типів: тросові, рейкові у чітко встановлені терміни і з незмінною якістю. Крім того багато господарств вважають встановлювати крім горизонтального ще й вертикальне зашторювання . Воно мінімізує втрати тепла і дозволяє захистити рослини від косих сонячних променів.

Монтаж системи каналізації в промисловій теплиці
Теплиця як виробничий комплекс щодня «скидає» значну кількість
стічних вод, які необхідно збирати і відводити.
Існують і застосовуються технології які повністю використовують талі і виробничі стоки, проте в більшості випадків монтаж системи каналізації необхідний. Принципово даний вид робіт може виконати будь-яка будівельна організація.

Однак ТОВ«СВ АТС – Україна» виконуючи комплекс робіт
«будівництво теплиць під ключ» пропонує своїм замовникам і дану послугу.

Монтаж системи опалення теплиці

Система опалення є найважливішою складовою частиною теплиці.
Опалення здійснюється гарячою водою, що циркулює по сталевих трубах. Циркуляція примусова і виконується насосами потужність яких розраховується кожен раз індивідуально в залежності від конфігурації промислової теплиці.

Монтаж системи опалення в вТОВ «СВ АТС – Україна»здійснюють тільки атестовані зварювальники. Досвід накопичений ними дозволяє виконувати монтаж даної системи в максимально стислі терміни з незмінною якістю.