Котельне обладнання: Котли, Пальники і Конденсор димових газів

Котли, пальники і вся система опалення спроектовані спеціально для теплиць. Котел відрізняється великим водним обсягом. Конструкція первинної камери згоряння пальника забезпечує низький викид NОx і CО, що дозволяє подавати гази в теплицю для підживлення рослин СО2. Система відрізняється дуже економною витратою газу.

У випускній системі позаду котла встановлюється конденсор димових газів (економайзер). По-перше, конденсор використовується для охолодження димових газів з метою подачі CO2 (з 120 до 60С). Відходять гази – СО2 – відбираються безпосередньо у конденсора і направляються до рослин у теплицю. Вуглекислий газ є одним з основних добрив для рослин.
Установка дозволяє отримувати латентний тепло з димових газів, що дає економічний ефект. Різниця температур використовується в якості додаткового тепла при опаленні теплиць.

- Пальники тепличної котельні обладнані для роботи на газі і дизелі (в якості резервного палива на випадок перебоїв з газом).

 Для опалення теплиці ми пропонуємо установити котел або кілька котлів «Crone» або подібний з комбінованими пальниками RKB.

Для розподілу сконденсованих димових газів використовується система пластикових CO2-трубопроводів (ПВХ). Для транспортування димових газів застосовується вентиляторна установка, що вмонтовується центрально. На підприємстві з кількома відділеннями можлива ситуація, коли відкрито декілька розподільних клапанів CO2 і потрібно менше димових газів. Вентилятор обладнаний частотним регулятором і датчиком тиску, що вимірює тиск у відвідної труби. Таким чином, у системі завжди буде однаковий тиск, і при цьому гарантується правильно розподіл димових газів. Крім того, в вентиляторної установки передбачений змішувальний клапан. При запуску системи спочатку здійснюється вентиляція з використанням холодного навколишнього повітря. Коли дозволена дозації СО2 від котла, починає повільно відкриватися змішувальний клапан. Спеціальний термостат стежить за тим, щоб температура димових газів не перевищувала 55 º C. Гранична температура ПВХ становить 63 º C. Запит CO2 визначається кліматичних комп’ютером або вимірювальною установкою, при необхідності поставляється окремо.