Лотки для вирощування

Лоткова система вирощування рослин призначена для мінеральної вати, інших субстратів безпосередньо в які висаджуються рослини. Підвісні лотки можуть бути сталевими оцинкованими або пластиковими, тоді вони входять до складу каркаса. Існують варіанти коли лотки укладаються на підставки – опори або укладаються на грунт.

Перевага системи підвісних лотків в тому, що субстрат на абсолютно рівній поверхні, при цьому досягається рівномірний розподіл вологи. Вологість на всьому протязі практично однакова: 75-80%, економія води і добрив становить 30%, рослина відчуває менший стрес при скачках температури.

Технологічна лоткова система вирощування овочів

 Вирощування рослин: на підвісних лотках в промислових теплицях

Устаткування для вирощування овочів є лоткову систему з відведенням дренажного розчину. Сталеві лотки призначені для розміщення на певній висоті субстратні матів, а також для збору і відводу дренажу. Лотки виготовляються на місці всередині теплиці за допомогою мобільного формувальної установки і виготовляються точно по довжині теплиці. Кількість стикувань лотків мінімізоване і витік дренажу практично виключена.

 

Підвісні лотки: для вирощування рослин в промислових теплицях

Наприкінці лотків для збору дренажного розчину встановлюється дренажний збірник кожен лоток. Збірники виготовлені з полістиролу і кріпляться до лотка болтовими з’єднаннями з нержавіючої сталі. Дренажний збірник має відвідної отвір Ø 40 мм, яке сполучається гнучким шлангом з колекторним трубопроводом з ПВХ. Дренажна вода після очищення надходить у відкриту ємність для збору і зберігання води.