Система крапельного поливу

Система крапельного поливу з вузлами приготування і подачі розчину мінеральних добрив.

Система крапельного живлення призначена для приготування та подачі живильного розчину мінеральних добрив до рослин, вирощуваних за методом малооб’ємної технології на органічних і неорганічних субстратах.

Система дозволяє здійснювати приготування живильного розчину потрібної концентрації і транспортувати його в кореневі зони кожної рослини через розподільну мережу і крапельниці.

Використання системи крапельного харчування в технологічному циклі виробництва продукції захищеного грунту дозволяє оптимально планувати полив протягом доби

Розчинний вузол Vocom – це установка, призначена для приготування та подачі живильного розчину, що відрізняється надійністю та довгим терміном служби. Розчинний вузол TSS складається з металевої рами, на якій змонтований змішувальний бак, резервуарний / системний насос і фільтри. Розчинний вузол регулює рівень ЄС і рН поливної води і виробляє її фільтрацію. Розчинний вузол TSS Vocom передбачає використання баків А-В, в яких розчиняють тверді або рідкі добрива.

 Система поливу теплиць: Поливна установка «Vocom» з комп’ютерним управлінням

 Розчинний вузол TSS відрізняють наступні переваги:

- Точний і достовірний рівень EC і pH за рахунок великого змішувального бака.
- Подвійне вимірювання рівня EC і pH з автоматичним контролем.
- Моторизовані крани для точної дозації.
- Рівнеміри в розчинних баках AB для рівномірної подачі розчину з AB баків.
- Зниження рівня змішувального бака в разі подання декількох живильних розчинів.
- Простота технічного обслуговування.
- Контроль електричних клапанів.
- Контроль потоку.

Розчинний вузол на сталевий рамі з резервуарним і системним насосом. Великий змішувальний бак, комп’ютер з власним програмним забезпеченням. Потужність розчинного вузла розраховується під конкретну площу.

Розчинний вузол на сталевий рамі з резервуарним і системним насосом. Великий змішувальний бак, комп’ютер з власним програмним забезпеченням. Потужність розчинного вузла розраховується під конкретну площу.
В змішувальному баку об’ємом 1.100 л розчин знаходиться протягом 30 секунд. Добрива з баків A, B і кислотного бака впорскуються за допомогою модульованих клапанів і водорозбірних трубок Вентурі. До розчинної вузла підключати 4 розчинних бака об’ємом 2.000 л кожний і один кислотний бак об’ємом 1.000 л. Кожен бак закривається кришкою поліпропіленової (поставляється додатково як опція). Розчинний вузол обладнаний резервуарним і системним насосом і очищує циркуляційним фільтром в кожній напірної лінії.

Розчинний вузол управляється комп’ютером «Sercom».

Включаючи «Kipp»-солериметр для старту і зупинки паливу в залежності від рівня освітленості, а також принтер для друку та контролю показників.

Пісочний фільтр є автономний вузол з автоматичним зворотним промиванням, призначений для очищення води, що надходить в бак денного запасу води. За запитом клієнта пісочний фільтр також може бути встановлений за системним насосом.

Від розчинного вузла магістральний трубопровід ПВХ діаметром 125 мм йде уздовж центральної доріжки. З кожної cторони доріжки організовуються кранові відділення, всього 8 кранових відділень. До магістрального трубопроводу підключається кранова стійка 2,5 “і 75 мм, що включає в себе: електромагнітний клапан, 24 Вольта, постійний струм. Від кранової стійки йде суб-лінія вздовж центральної доріжки. Суб-лінія закінчується трійниками 75 ПВХ x 32 x 75 ПЕ ПВХ, до яких приєднуються краплинні шланги ПЕ 32 мм.

У системі використовуються крапельниці з компенсацією тиску. За бажанням клієнта може використовуватися система капілярів, коли крапельниці харчуються з середини ПЕ шланга.

Всі необхідні кабелі для управління електромагнітних клапанів включені в пропозицію.